Koszyk 0 items - 0,00 zł 0

Suplementy

Nutrakos Amino Acid Supplement to innowacyjny system odbudowy skóry w formie płynnego suplementu odżywczych aminokwasów, do stosowania w domu. Dzięki opatentowanej formule działa na skórę na poziomie biologicznym, dzień po dniu stymulując produkcję kolagenu i elastyny oraz wspomagając regenerację tkanki łącznej. Poprawia elastyczność i kondycję skóry, wzmacnia też włosy i paznokcie. Stanowi doskonałe uzupełnienie zabiegu Sunekos, wykonywanego w gabinecie medycyny estetycznej.  

Aminokwasy są podstawowymi składnikami naszej skóry. Sam naskórek w 40% składa się właśnie z nich, a ich sekwencja określa unikalne właściwości poszczególnych białek. Najważniejsze aminokwasy budujące skórę to:

• L-prolina (ma wysoką zdolność wiązania wody, wchodzi w skład kolagenu, stanowiąc aż 1/3 tworzących go białek), 

• glicyna (aktywuje syntezę kolagenu), 

• lizyna (podnosi odporność skóry na wirusy), 

• walina (działanie naprawcze), 

• leucyna czy alanina (silne antyoksydanty). 

Niestety, na skutek starzenia się organizmu oraz pod wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych skład białek tworzących skórę ulega zmianie i zubożeniu, co sprzyja pogorszeniu wyglądu i pogorszeniu kondycji skóry. Uzupełnianie aminokwasów w skórze – zarówno drogą iniekcyjną, jak i od środka, poprzez suplementację – jest niezwykle skuteczną i obiecującą metodą odmładzania, gwarantującą trwałe i naturalne efekty. 

Zapisz się na nasz newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Kontakt

ul. Modlińska 335e, 03-151 Warszawa
+48 22 290 68 70
biuro@bdaesthetic.com

© 2020 All rights reserved.

Dla pacjenta

Dla lekarza