Koszyk 0 items - 0,00 zł 0

wypełniacze

Photo Contour 2

Revanesse® Contour

Biodegradowalny żel kwasu hialuronowego o najwyższym poziomie usieciowania, przeznaczony do modelowania owalu twarzy, w tym wypełnienia i uniesienia opadających policzków, niechirurgicznej korekcji nosa, brody i żuchwy. Wysoki stopień usieciowania zapewnia trwały efekt nawet do 18 miesięcy.

Czytaj więcej

Photo Revanesse Kiss Box 1

Revanesse® Kiss

Biodegradowalny żel kwasu hialuronowego o specjalnie opracowanej formule przeznaczonej do iniekcji w delikatne i wrażliwe okolice ust. Przeznaczony szczególnie do powiększania, modelowania i konturowania ust. Charakteryzuje się łatwością iniekcji, precyzją wypełnienia i mniejszym ryzykiem powstawania obrzęku.

Czytaj więcej

Photo Ultra box 1

Revanesse® Ultra

Biodegradowalny żel kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego o wysokim poziomie lepkości, produkowany przy użyciu opatentowanej przez firmę Prollenium® technologii sieciowania Thixofix®, gwarantującej najwyższe parametry bezpieczeństwa. Technologia ta pozwala na stworzenie gęstszego i dłużej utrzymującego się żelu, który działa w głębszych zmarszczkach, takich jak bruzdy nosowo-wargowe czy też zmarszczki marionetki. Jakość i bezpieczeństwo preparatu potwierdzone certyfikatem FDA.

Czytaj więcej

Revanesse® Pure

Biodegradowalny, nieusieciowany, czysty żel kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego przeznaczony do wykonywania zabiegów mezoterapii. Szybko się wchłania, uzupełniając jednocześnie kwas hialuronowy zanikający wraz z procesami starzenia. Poprzez odżywienie i uwodnienie warstwy brodawkowatej skóry właściwej Revanesse® Pure nawilża, uelastycznia i ujędrnia skórę, nadając jej zdrowszy wygląd.

Czytaj więcej

Revanesse

Revanesse®

Biodegradowalny, czysty żel kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego przeznaczony do wypełniania powierzchownych niedoskonałości twarzy, takich jak: kurze łapki, drobne zmarszczki na czole i wokół oczu. Revanesse zawiera ultragładki, monofazowy kwas hialuronowy, dzięki czemu jest łatwy w aplikacji.

Czytaj więcej

Zapisz się na nasz newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Kontakt

ul. Modlińska 335e, 03-151 Warszawa
+48 22 290 68 70
biuro@bdaesthetic.com

© 2022 All rights reserved.

Dla pacjenta

Dla lekarza