Koszyk 0 items - 0,00 zł 0

Historia firmy

Firma BD Aesthetic specjalizuje się w dystrybucji i sprzedaży innowacyjnych wyrobów i urządzeń medycznych z dziedziny dermatologii klinicznej i estetycznej. Wartości, które wyznaczają kierunek działania firmy, to innowacyjność, jakość, zorientowanie na klienta oraz etyka postępowania.

BD Aesthetic jest polską, prywatną firmą zarządzaną przez zespół managerów, która z ogromnym sukcesem dystrybuuje certyfikowane urządzenia, wyroby medyczne, a w szczególności:

  • Linie produktów SUNEKOS i NUTRAKOS – nowe systemy regeneracji macierzy pozakomórkowej (ECM) stosowane w procesie biogenezy skóry w postaci iniekcji, jak również produktów dermokosmetycznych i suplementów diety.
  • LINERASE – biomateriał do rekonstrukcji i odbudowy tkanek, który otrzymał prestiżową nagrodę Perła Dermatologii Estetycznej 2016 w kategorii „Najlepszy preparat do biostymulacji tkankowej”.

Serdecznie dziękujemy za okazane nam zaufanie i zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, a w szczególności zabiegiem ENDOLIFT przy użyciu lasera diodowego o długości fali 1470nm, jak również SPECTRUM DUAL BOOST, jedynym na rynku laserem naczyniowym pozwalającym na wykonanie zabiegu jednocześnie na długości fali 532 nm, jak i 840 mn. Urządzenia laserowe są wyprodukowane przez włoską firmę EUFOTON.

Zapisz się na nasz newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Kontakt

ul. Modlińska 335e, 03-151 Warszawa
+48 22 290 68 70
biuro@bdaesthetic.com

© 2022 All rights reserved.

Dla pacjenta

Dla lekarza