Po 25. roku życia zaczynamy tracić aż 1,5% kolagenu rocznie, czego efektem jest powstawanie pierwszych zmarszczek, a potem utrata jędrności i opadanie skóry. Nowoczesna medycyna zna jednak skuteczne sposoby odbudowy kolagenu i tym samym odmłodzenia skóry. I nie mamy tutaj na myśli wypełniaczy!

 

Kolagen zdobył popularność kilkanaście lat temu… i szybko okrył się złą sławą, ponieważ wypełniacze kolagenowe dawały dużo powikłań i nienaturalne efekty. Do dziś można spotkać „ofiary” wszczepiania stałych kolagenowych implantów w usta, które trudno usunąć, ponieważ wymaga to interwencji chirurgicznej. Dziś medycyna odkryła jednak nową formę kolagenu, która działa w skórze jak biostymulant – nie dodaje objętości tak jak wypełniacz, tylko pobudza naturalną produkcję włókien kolagenowych, odmładzając wygląd w naturalny sposób.

 

Najbardziej znanym preparatem tego typu jest Linerase, który pokochało już wielu pacjentów i lekarzy na całym świecie – preparat ten otrzymał prestiżową nagrodę Perłę Dermatologii Estetycznej 2016 w kategorii Najlepszy preparat do biostymulacji tkankowej. To 100% kolagenu typu I w postaci zmikronizowanego proszku, który po wymieszaniu z solą fizjologiczną zyskuje płynną formę, łatwą do podania w formie iniekcji. Linerase pobudza młodość skóry od środka, zwiększając w niej ilość fibroblastów i pobudzając je do wzmożonej produkcji nowego, zdrowego kolagenu. W efekcie skóra staje się bardziej gęsta, jędrna, zmarszczki ulegają wygładzeniu, skóra zyskuje bardziej równomierną strukturę i jednolity, wypoczęty koloryt. To świetny zabieg nie tylko na twarz, ale też na dekolt, szyję i dłonie. Dla niej i dla niego. Praktycznie dla wszystkich po 30. roku życia. Dla jeszcze większej efektywności zabiegu i trwałości efektów teraz Linerase został wzbogacony o dodatkowe 2 etapy, stając się kompleksową terapią anti-aging:

1) biostymulacja na poziomie komórkowym –poprzez nałożenie maski złuszczającej Linerse Peel Off, opartej o technologię efektywnego i przedłużonego uwalniania składników aktywnych do skóry, w tym retinolu i witaminy C; taki peeling przygotowuje skórę do zabiegu iniekcji Linerase,

2) biostymulacja na poziomie skóry właściwej – zabieg właściwy polegający na iniekcji atelokolagenu Linerase,

3) ukojenie po zabiegu – z wykorzystaniem maski regenerującej Linerase Restoring Mask na bazie składników naturalnych.

Dodatkowo można zakupić do domu krem przeciwstarzeniowy o lekkiej konsystencji Linerase Anti-Aging Cream, w którego składzie znajdują się kolagen, witaminy A i E, kwas migdałowy, a także czynniki wzrostu i flawonoidy, które zapewniają natychmiastowe nawilżenie, wygładzenie i odżywienie skóry, redukują płytkie zmarszczki i zapobiegają ich powstawaniu. Odpowiednia pielęgnacja pozwoli dłużej cieszyć się efektami terapii Linerase.

Zapisz się na nasz newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Kontakt

ul. Modlińska 335e, 03-151 Warszawa
+48 22 290 68 70
biuro@bdaesthetic.com

© 2020 All rights reserved.

Dla pacjenta

Dla lekarza