Historia firmy

Beauty Derm Aesthetic dostarcza na polski rynek innowacyjne produkty z dziedziny dermatologii klinicznej i estetycznej, zwiększając tym samym dostęp do efektywnych terapii. Priorytetowe wartości, które wyznaczają nasz kierunek działania, to najwyższa skuteczność oraz jakość i bezpieczeństwo dystrybuowanych produktów.

Od 2009 roku BD Aesthetic jest wyłącznym dystrybutorem produktów Revanesse firmy Prollenium, produkującej i sprzedającej rocznie ponad 2 mln strzykawek w 80 krajach.

W 2011 roku portfolio firmy zostało wzbogacone o ofertę firmy Dermagenetic – produktów do mezoterapii i peelingi.

Rok 2013 to poszerzenie oferty o urządzenie służące do zabiegów z użyciem dwutlenku węgla, czyli karboksyterapii. CDT Evolution i CDT Light dają nowe możliwości terapeutyczne w dziedzinie dermatologii klinicznej, estetycznej, chirurgii plastycznej i naczyniowej, potwierdzone certyfikatem medycznym CE0051 class IIb.

W 2014 roku firma BD Aesthetic wprowadziła na polski rynek metodę pozyskiwania osocza bogatopłytkowego AUTOLOGIC THERAPY, wraz z protokołami zabiegów łączonych z karboksyterapią.

2014 rok to także wprowadzenie do oferty serii ponad 30 koktajli do mezoterapii włoskiej firmy DermoAroma.

W ostatnim kwartale 2014 roku firma BD Aesthetic wprowadziła do swojej oferty produkty do Lipofillingu oraz Nici PDO Smart Lift.